Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2013, 00:30   #10
vena
 
vena's Avatar
 
Reputacja: 1 vena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodze
- Hej! Patrzcie co znalazłam. - dziewczyna wyprostowała się i wyciągnęła dłoń. leżały na niej klucze i karta. - Myślicie, że ta karta otworzy nam drzwi? No i ten kluczyk... Może pasuje do jakiejś szuflady. No i jeszcze to... - pokazała zakrwawioną kartkę z ostrzegawczym napisem "nie jesteśmy sami na stacji jest obcy a", Słuchajcie... zaczynam się bać. Ktoś ją zabił. Jakiś obcy. Do licha... gdzie my jesteśmy? Mam dziwne wrażenie, że całe życie grzebałam w maszynach... śruby...rury...kable... - zamyśliła się krótko.
- Może powinniśmy wspólnie postarać się o jakiś ratunek. Wspólnie działać. Co wy na to? Spróbuję z tą kartą. - powiedziała jakby do siebie i ruszyła do drzwi. Odszukała miejsce gdzie mogła pasować karta i przejechała nią po zamku. Miała nadzieję, że drzwi ustąpią.
 
__________________
Człowiek jest na tyle cywilizowany na ile potrafi zrozumieć kota.

Ostatnio edytowane przez vena : 03-02-2013 o 00:32.
vena jest offline