Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2007, 12:14   #10
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Z wiec po kolei.

Harv, Harrego czytałem i może parę rzeczy nieświadomie zapożyczyłem. Co do fabuły to rzeczywiście w gruncie rzeczy większości to wykład i większości rzeczy dzieje się wokół bohatera niż przy nim. Co do tego to mam już mały pomysł jak to rozwiązać ale na razie sza.

Tammo, Dzięki i po kolei.

- Grafiki wybieram z Google starając się dopasować je do sytuacji oraz brać takie które są, moim zdaniem, najlepsze. Demony są z Warhammera. Przynajmniej tak pisało

- Się zgadzam z Krakovem fajnie się gra i dogaduje.

-Dzięki jeszcze raz. Bastion to mój ulubieniec zawiera w sobie więcej tajemnic niż co niektórzy podejrzewają.

Wady:
- Dysleksja Funkcyjna. Sprawdzam pisownie w Wordzie ale nie zawsze to pomaga. Z czytanie próbowałem i tak wszystkiego nie wyłapuje.
- Wiem że z wykładami przesadzam. Niestety taka sesja. Właśnie staram się dopracować motyw który to zmieni.
[user=3642, 3103] Za to też dzięki [/user]

Dzięki wielkie wam obu za wypowiedzenie się. Jakby ktoś jeszcze miał jakieś opinie sugestie chętnie przeczytam.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline