Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2007, 14:09   #7
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Doprawdy ciekawie mój post wygląda wywalony z flakami na wierzchu. Uwielbiam te zabiegi mające na celu jedynie wygodę cytującego.

Cytat:
Napisał Cep
Wydaje mi się ,że w kwestii popularności "Wywiad z wampirem" przebija Buffy, o której pamiętają tylko starzy wyjadacze. Przecież już dawno została zdjęta z anteny. Poza tym swą opinię z pewnością popierasz doskonałą znajomością nowego systemu.
A ty na czym opierasz swoją opinię? Na doskonałej znajomości obu tych systemów? ;>
Jeśli mnie nazywasz starym wyjadaczem WoDa, to ty jesteś zaledwie embrionem
Znamy się już całkiem dobrze i takie teksty skierowane w moją osobę były naprawdę bardzo ryzykowne.

Cytat:
Napisał Cep
Zapominasz o tym ,że to od MG i graczy (a nie wydawcy podręcznika który z pewnością nie przyjął takiego założenia) zależy czy sesja będzie cyber-gothową hack'n'slashową papką ze zboczeńcami wyskakującymi z ciemnych uliczek. Pożałowania godna, przesiąknięta ironią i drwiną koncepcja.
Trudno się z tobą nie zgodzić. Czasami nawet bardziej zależy to od jednego, jedynego gracza, który wciąż krzyczy znad karty: "Rozwalmy Go! Rozwalmy Ich, Rozwalmy cały świat!"

Cep, o co ci dokładnie chodzi? O to, że starzy wyjadacze zebrali się do kupy i marudzą nad grobem? Oto, że nie jesteśmy mobilni i nie staramy się zgłębiać wiedzy o innych systemach? Oto, że z nas stare dziadki na wymarciu tak jak sWoD, powinniśmy się już dawno położyć w dołku razem z tymi podręcznikami? A może o to, że jesteśmy ślepi, nie widzimy, że to już zdechło?

Ani nie pokazałeś swojego zdania na ten temat, ani tak naprawdę nie powiedziałeś o co dokładnie ci chodzi. Cytowałeś, cytowałeś i chyba sam już straciłeś sens swojej wypowiedzi. Ja wiem, że jesteś skłonny do ironii, ale to jest forum, nikt nie słyszy wypowiadanych przez ciebie słów i tonu wypowiedzi.

To co piszesz świadczy o Tobie. Znam cię, dlatego jestem trochę skonsternowana
A twoje podsumowanie... ech...
 
Rhamona jest offline