Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2013, 22:35   #8
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Jako osoba zafascynowana wszelką transcendencją i mistyką, może i bym widziała się jako kapłan, gdyby nie to, że do każdego bóstwa zawsze znajdę jakieś ale... więc...

No cóż, magia. Jakakolwiek, byle dawała efekty. Mam dobrą pamięć do dziwnych nazw i formułek, a z całą pewnością wolę chodzić obraczona ciężarem wiedzy niż ciężarem zbroi, miecza, tarczy, topora... brr... Na barda z kolei mam za mało talentu do publicznych wystąpień.

Widzę siebie zatem jako maga, który wciąż rozgląda się za nowymi zaklęciami i z całą pewnością nie wzgardzi silnym ramieniem lepiej uzbrojonych towarzyszy, o ile jacyś się znajdą . Kpienie sobie z przerośniętych mięśni barbarzyńców, ślepej wiary kapłanów, prawości paladynów... Oczywiście z umiarem, nie chcę zginąć.

Co do rasy - prawdopodobnie elf lub człowiek. Albo drobna przewaga wieku i urody, albo pospolitość, która odciągnie uwagę przeciwnika od magicznej wiedzy.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem