Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2007, 17:33   #13
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Cicho powiedział do Varla: Ciszej! Zdawało mi się, że coś widziałem. Jesteśmy na nieznanym terenie, musimy uważać. Słyszałem wiele opowieści o takich okrętach. Bardzo często są wysyłane przez szkieletów-nekromantów, wyznawców Sincha i Korna. Miejmy się na baczności. Każ wziąć wszystkim pistolety i szable. Weś oba pistolety w ręce, i osłaniaj nas z boku
Arpherius rozgląda się po lasach, i ponagla wszystkich do wyjścia, po czym z ręki strzela ognistą racą w przeciwny brzeg wyspy, i obserwuje jak około dwudziestu szkieletów biegnie przez las właśnie w tamtym kierunku. W końcu krzyczy do wszystkich: Do broni! Uzbrajać pistolety i armaty! Jesteśmy na Wyspie Śmierci! Pełno tu szkietów! Wszyscy na statek!
Po czym oddaje strzał w kierunku najbliższego nieumarłego i obserwuje, jak ten pada zniszczony na ziemię.
 
Yaneks jest offline