Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2007, 19:11   #9
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Powiem prosto, jasno i krótko:
sŚM

Stary Świat Mroku.
Stary?

Kto spróbował starego wina, ten wie, że to ma smak. Dlatego będzie je nadal pił. Gustował w nim.
Kto spróbował nowego wina, ten będzie pił nowe wino.

I powiem coś jeszcze - jeśli zamierzacie kombinować z ramami, tzn. wklejać treść nWoD'u do starej mechaniki, albo coś w tym stylu - to jest to porażka na miejscu, gdyż tak jak nowe wino wlewane w stare bukłaki rozerwie i pojemniki, i stracone zostanie wino.

Zatem:
Stary niech zostanie starym, a nowy nowym.
Ja też zostaję przy starym, bo spróbowałem starego.

Tworzę autorski system, bo tworzę - i mam w tym cel - ożywiać legendę, sprawiać, że stary Świat Mroku będzie nadal żył.

To jest coś innego niż newschool czy oldschool - to jest raczej jak nowe państwo i jak stare, z tradycjami.

Zresztą, zobaczę, co się da zrobić z tłumaczeniem starych systemów. Przy odpowiednich działaniach wielu może być zaskoczonymi inicjatywami fanowskimi związanymi ze starym Światem Mroku. ]:->


PS Po papierze przychodzi cyber. W czymś to przeszkadza?
 
Solfelin jest offline