Wątek: XXX
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2013, 22:00   #9
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Oj tyle miodu... oj tyle miodu... ale my miśki uwielbiamy miód...

Dla Waszej wiadomości... Ponieważ dostałem taki piękny, stuprocentowy feedback z mojej pierwszej sesji, a nie powiem, też przyjemnie mi się grało, już zacząłem pracować nad scenariuszem do dalszej części. Mam już pomysł na oś akcji (ukłony dla przyjaciela, który w dopracowaniu pomysłu pomógł), teraz tylko pozostała mi mrówcza robota, czyli pospinać to wszystko w całość, żeby się kupy trzymało, dodać przeszkadzajki i pomagajki, trochę klimaciku i będzie...

Ale, ale... żeby nie było też tak pięknie... Biorę akurat udział w dwóch sesjach a zawalać nie lubię, więc muszą mnie w którejś wpierw ukatrupić

Tak czy inaczej odezwę się gdy będę miał wszystko.

Inne plany będą musiały poczekać ale dziękuję wszystkim za głosy. Wezmę je pod uwagę następnym razem.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline