Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2013, 19:39   #10
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Dobra.
Nie wiem czy dobrze rozumiem.

Zacznę od końca.

Zdolności są i tyle. Wybieramy 3 świetne i jedną znacznieponad te trzy (btw. ta zdolność ma być jakiego poziomu? Wskrzeszenie wszystkich przyjaciół wokół / masowy dotyk śmierci, czy raczej bulletfinger?


Poza tym mamy 27 punktów do rozdziału pomiędzy siłę, wytrzymałość, szybkość i trzy specjale, tak?


i dalej:
Special1 - mana
Spiecial2 - kontrola many...
Co daje poziomowanie ich?
Bo, przecież, jakieś czary to zdolności. Czy może zdolności są uzależnione od specjali1-2?

Jak, w ogóle, można poziomować źródło swojej mocy 0_o
A jeśli nazywam się Clark i jedyny powód dla którego jestem koksem to moje pochodzenie?
Wiesz... mnie się wydaje, że takie "źródło mocy" top bardziej sprawa zero-jedynkowa. Albo się do niego dostałeś, albo nie. W NIEKTÓRYCH WYPADKACH (jak np. przy manie) można mówić o ilości posiadanej w jednym momencie.
Ale dobra, to moje przypuszczenia. Ale jeśli, na prawdę wezmę coś co jest stricte zero-jedynkowe? I jest to fakt dokonany, a nie coś co mogę kontrolować?
Np. jestem jakimś mutantem. Bez możliwości kontroli tych mutacji?
(i wciąż pozostaje wcześniejsze pytanie, co mi da rozwijanie tego specjala1- mutacji?)
 
Arvelus jest offline