Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2013, 10:41   #10
Rahaela
 
Rahaela's Avatar
 
Reputacja: 1 Rahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputację
Na jednego obcego w szeregach mogę pozwolić, ale musi się liczyć z tą całą nienawiścią oraz faktem, że pewne etapy rozgrywki musiałby przesiedzieć lub się ukrywać z braku tolerancji i wstępu w pewne miejsca i wątki fabularne. Taki gracz musiałby być w częstym kontakcie i sugerować różne rozwiązania na bieżąco. Ponadto musiałby jakoś zgrabnie wszystko uzasadnić w historii postaci.

Jeśli historia postaci, jej motywacja aby pomagać kapitanowi i determinacja do dalszych przygód z ludźmi oraz sugerowane rozwiązania mnie przekonają to ja oczywiście nie widzę problemu Tylko coś pieką mnie mocniej spojrzenia purystów

Chyba, że wybierzesz coś z mojej propozycji obcych:
Grynix - Tajemnicze kocie stworzenia ze światów Eldarów kręcące się przy starożytnych ruinach. Są bardzo ciekawskie i potrafią przywiązać się do osób, które je zainteresują. Z czasem wytwarzają mentalną więź z takim osobnikiem, uwielbiają psioników dając im dodatkowe możliwości, ale samym również czerpiąc z ich. Mógłby się rozwijać intelektualnie oraz przy pomocy mistycznej energii odnajdywanych artefaktów czy starożytnych świątyń.
Watcher in the Dark - Tajemniczy obserwator często towarzyszący ważnym osobą w zakonie Dark Angels. Tu też mógłby służyć jako zwiastun tajemniczych wydarzeń oraz jako sługa, któregoś bohatera. Zwiastując mu udział w ważnych i mrocznych wydarzeniach. Jako wyjątek od reguły mógłby w końcu powalczyć i się odezwać
 

Ostatnio edytowane przez Rahaela : 17-02-2013 o 10:47.
Rahaela jest offline