Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2013, 15:20   #1
Magnesus
 
Magnesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Magnesus nie jest za bardzo znanyMagnesus nie jest za bardzo znanyMagnesus nie jest za bardzo znanyMagnesus nie jest za bardzo znanyMagnesus nie jest za bardzo znanyMagnesus nie jest za bardzo znanyMagnesus nie jest za bardzo znanyMagnesus nie jest za bardzo znany
[Autorski] Płomień Zdrady

System: autorski świat fantasy Ramar, bez elfów, krasnoludów, raczej mroczny, nie jest wymagana znajomość, tutaj trochę o nim:
Ramar RPG | epicka gra fabularna w heartbreakerowym świecie

Styl prowadzenia: narracyjny, ale teksty raczej krótkie, mechanika stosowana często (spodziewać się jednego testu na odpowiedź), ale bardzo uproszczona (mechanika własna, zostanie wyjaśniona w pierwszym poście, ogólnie prosty test na cecha+umiejętność mniej więcej procentowy z pewnym sposobem rzucania wymagającym strategii - wybór wyników).

Typ sesji: raczej intrygi i śledztwa, ale z odrobiną walki. Trochę eksperymentalnie, bo jeszcze tutaj nie prowadziłem i nie wiem jak wyjdzie.

Gracze: jednego gracza mam (Nimsarn), potrzebuję jeszcze 2-3. Wcielą się w oddział najemników (lub zwykłych żołnierzy) wracający do stolicy po wykonaniu zadania.

Kiedy i tempo: zacząć chciałbym od przyszłego tygodnia (poniedziałek?), tempo - dobrze by było gdyby każdy był w stanie raz lub dwa razy w ciągu dnia odpowiedzieć.
 
Magnesus jest offline