Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2013, 00:28   #7
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
a Upadek w moim przypadku odpada z wiadomych względów, skoro gracze mieliby być Astartes.
A na to ci niestety nic nie poradzę. Zaproponowałbym Gwardię, ale zapewne skończyłabyś ja Ollanius Pius w mniej niż trzy tury

Cytat:
Również pozycja numer 1... pozostałe... meh, raczej mnie nie ciągnie do wojska czy sandboxów.
W pierwsze wcielamy się albo w jednego z policji, albo w klony Judge Dredd'a?
Jak wspomniane powyżej, oba są możliwym wyborem. Arbites wykorzystują lokalnych, lokalni starają się utrzymać sprawę w swoich rękach na tyle ile mogą. Może nie idealna współpraca, ale współpraca.

Cytat:
Storytelling, jak rozumiem?
Yup. Nie chce mi się za bardzo bawić mechaniką. Jeżeli będą jakieś bardzo graniczne sytuacje, (Na przykład Gracz/Graczka może przeżyć jeśli będzie mieć niewiarygodną ilość szczęścia) to sobie rzucę k100 żeby nie musieć decydować.

Cytat:
Chwileczkę, mam nadzieję, że nie zakładasz, iż opcja zdarzeń, przy których jak napisałeś "Cthulhu wygląda jak łagodny szczeniaczek" mi nie odpowiada?
Nie, skądże znowu. Mówię tylko że jeżeli się postaracie, to będzie to raczej dość łagodny horror (Jak na standardy Wh40k). Jeśli nie...
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli

Ostatnio edytowane przez Darth : 24-02-2013 o 00:34.
Darth jest offline