Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2013, 23:22   #5
Alaron Elessedil

Alaron Elessedil's Avatar

Reputacja: 17782 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Chciałbym coś zasugerować. Najlepiej w punktach dla nadania porządku.

1. Bardzo ważna w rekrutacjach jest próbka literacka.
2. (a) Ponadto fajnie by było, gdyby potencjalni gracze znali deadline rekrutacji i (b) przewidywany termin rozpoczęcia sesji.
3. Opisz mechanikę lepiej. Zapowiadasz, że chcesz z niej korzystać, ale jak chcesz to zrobić skoro kandydaci na graczy nie mogą przedstawić ci mechanicznych aspektów własnej postaci?
4. Podaj schemat Karty Postaci.
5. Powiedz gdzie trzeba je wysyłać

Zachęć ludzi. Przy tworzeniu rekrutacji objaśnij wszystko, co przyjdzie ci do głowy. Pomyśl co gracz chciałby wiedzieć. Podeprzyj się innymi rekrutacjami, bo może będzie tam coś przydatnego, o czym zapomniałeś (wszak to rzecz ludzka). Na górze działu "Rekrutacje" są pomoce dla MG przedstawione w punktach i w postach merilla.

To chyba tyle ode mnie.
Powodzenia