Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2013, 18:45   #9
Thronaar
 
Thronaar's Avatar
 
Reputacja: 14 Thronaar ma wyłączoną reputację
Kirdan

Imię: Kirdan

Rasa: Człowiek

Krótki opis: Kirdan jest średniego wzrostu człowiekiem o krępej budowie ciała. Jego surowa twarz naznaczona jest wieloma bliznami, które świadczą o jego wojowniczej naturze i uczestniczenia w wielu bitwach. Nie ma zarostu, oraz włosów, a to z powodu poparzeń. Zza głowy widać ostrze dwuręcznego obosiecznego topora, który nosi na plecach. Na torsie ma prostą kolczugę, która zakryta jest brunatnym płaczem. Przy pasie ma prosty żołnierski miecz, sakiewkę i dwa noże do rzucania.

Na pierwszy rzut oka jest osobą, którą przeciętni ludzie unikają, co nawet mu pasuje. Wśród najemników jednak odzywa jego koleżeńska natura, co przejawia się niestronieniem od alkoholu i gier hazardowych. Być może z tego powodu jego mieszek nigdy nie jest zbyt ciężki. Lubi kolekcjonować broń, choć większość zostawia potem w lombardach, mimo to posiada parę ukrytych noży do rzucania w różnych częściach garderoby. Ostatnio zdobył ładnie grawerowaną kuszę, którą także nosi na plecach, razem z kilkudziesięcioma bełtami.

Urodził się w jakiejś małej wiosce, której nazwy nawet nie pamięta. Gdy był mały został poparzony na głowie, co spowodowało brak włosów, oraz wywołało nieprzychylne reakcje rówieśników. Wtedy to stał się zadziorny i skory do bitki. Z takim temperamentem i twarzą nie miał co szukać wśród rolników, dlatego przy pierwszej nadarzającej się okazji uciekł do przechodzącego w oddziału żołnierzy, gdzie opowiedział rzewną historię o napadzie potworów i spaleniu jego wioski. Od tego czasu włóczy się raz z żołnierzami, raz z najemnikami walcząc po każdej stronie, która płaci w terminie.

Cechy:
Siła 4
Zręczność 3
Zwinność 2
Inteligencja 2
Charyzma 1
Percepcja 3

Umiejętności:
Walka bronią: 4
Spostrzegawczość: 2
Rzucanie: 3
Przetrwanie: 2
Hazard: 2
Strzelanie: 1
Zastraszanie: 1
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane;
Nic nie zostanie wybaczone.
Thronaar jest offline