Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2013, 00:12   #10
zgrzyt
 
zgrzyt's Avatar
 
Reputacja: 1 zgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwu
Sesja ruszyła!


Możecie już śmiało pisać posty. Zarówno w sesji jak i tutaj w komentarzach. Chciałem po prostu żeby to wszystko wyglądało schludnie. Myślę, że odniosłem sukces i jest w miarę przejrzyście

Słów kilka o mechanice...

- Jeżeli jakiś współczynnik spadnie do 0 to oznacza, że znajdujecie się w stanie agonalnym.
- Stan agonalny wygląda tak że...hmm... "leżycie i zdychacie". Kolejny nawet 1 punkt obrażeń oznacza natychmiastową śmierć (wyjątek nieugiętość).
- Mówiąc w skrócie: Zdrowie (wiadomo leżycie w kałuży krwi), Moc (tracicie przytomność a wasza dusza odrywa się od ciała), Nieugiętość (straciliście całą pewność siebie i nie jesteście w stanie podjąć żadnej decyzji), Splugawienie (mrok i szaleństwo przejmują nad wami kontrolę).
- Odpoczynek regeneruje 1 punkt każdego współczynnika (wyjątek splugawienie).
- W klanarchii istnieją 3 typy konfliktów (fizyczny, duchowy i społeczny). Walka może się więc odbywać na kilku płaszczyznach jednocześnie.
- Klimat jest podstawą. Opisy wpływają na mechanikę. Ładny opis daje łatwiejszy rzut kością. Improwizujcie i kombinujcie. Ciekawie opisana medytacja może przywrócić część mocy. Epicka przemowa przywrócić nieugiętość itp.
- Starcia będę opisywał słownie. W postach będą jedynie podsumowania strat. Nie chcę psuć klimatu cyframi dlatego wystarczy, że macie świadomość, iż nad wszystkim czuwam. Mechanika jest i będę szanował wyniki jej rzutów (zarówno te dobre jak i złe).
 

Ostatnio edytowane przez zgrzyt : 27-02-2013 o 00:35.
zgrzyt jest offline