Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2013, 17:43   #6
noboto
 
noboto's Avatar
 
Reputacja: 1 noboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputację
Wbiłem w Iva wzrok zacisnąłem mocniej pięść na na skórzanej torbie z napisem "Narzędzia do tortur Inkwizytora Baltomizera", poczekałem aż się odwróci, wtedy się uśmiechnąłem się pod nosem, podszedłem do Mariss i powiedziałem po cichu Lepiej na nią uważać widać że w gorącej wodzie kompana, gdybym przeciągnął rozmowę pewnie by mi przywaliła, na razie dam jej spokój, zobaczymy jak poradzi se na stanowisku przywódcy

Armiel: na czerwono zaznaczyłem Ci słowa, w których miałeś błędy. Nie jestem jakoś wyjątkowo ostry w tej kwestii, ale od pisania "klimatycznego" o które prosił Wasz MG to dość mocno odbiega. Proszę byś sprawdzał przed wrzuceniem tekst w jakimś edytorze. Na razie bez ostrzeżenia. Przy następnych tego typu "kwiatkach" zacznę je przyznawać, aż do bana włącznie.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 28-02-2013 o 07:56.
noboto jest offline