Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2013, 18:49   #3
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Moglibyśmy samemu wstawić, ale musiałbyś panel sesji włączyć, te rzuty też się jakoś ewentualnie załącza... Tylko ja tu w sumie nigdy nie prowadziłem, to nie wiem jak
Napadnij Kerma, on wie mniej więcej wszystko i uczciwie odpowiada na pytania (i to bez fochów).

Do karty postaci:
- Nie było tego ekwipunku w kp, więc nie uzupełniałem. Co w takim razie właściwie mam przy sobie? Mam zrobić spis?
- Ta alchemia/zielarstwo - nie wiedziałem czy ta pierwsza jest rozwinięta/przydatna w sensownym stopniu, ani czy istnieją magiczne mikstury w tym świecie, dlatego była druga opcja... To jak to wygląda?

Do współgraczy:
Panowie, znamy się? Ile się znamy? Jak dobrze?
Zhenga trudno polubić, ale jest kompetentny i ma przydatne umiejętności... Może któregoś z was kiedyś poskładał? Któryś ma coś do Shalarczyków?
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline