Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2013, 20:46   #7
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Dobra, po kolei - choć właściwie oddalamy się nieco od nadanego przez Bielona tematu, ale chyba się nie obrazi :P

Najpierw miałem rozwinąć o co chodziło z tymi komentarzami. To było tak:

Poczytując sesję Sieraka "Miasto Pajeczej Królowej" śmiałem dać niejakiej Rahaeli negatywną repkę. Mniejsza za co.
Wspomniana Rahaela źle to przyjęła, rozwinęła się rozmowa na temat tej repki w komentarzach do sesji. Tak coś na 7-8 postów to było.
Zauważyłem dość późno, ale w końcu napisałem posta z wyjaśnieniami od siebie. Ponieważ jednak Rahaela zdążyła mnie po drodze niezbyt ładnie nazwać (mniejsza jak), zwróciłem uwagę obsługi.
Obsługa wpadła (bodaj w osobie Daamiana, choć Kerma też niepokoiłem, to pewnie wie o co cho), wymiotła wszystko na tem temat i zakazała dalszego offtopu.

Ale to akurat pojedyńczy przypadek (choć czytając tu itam wpadam na dość wątpliwe sprawy tego rodzaju, ale że nie mnie dotykają, to się nie pluję), do którego nawiązałem w sumie w konwersacyjnym tonie, akurat się F.leja zapytała to rozwijam wedle obietnicy.

SPRAWA WAŻNIEJSZA

Ot, zrobił się szum, i pojawiło się ogłoszenie w banach. Fajnie. Niemniej jednak, uważam że to nie zamyka sprawy. Ktoś zrobił ninja-bana cichcem, a jak się wydało, to zostało poprawione - teraz ktoś powinien za to beknąć. Bo nie uwierzę, że można zapomnieć o tak starej procedurze, albo nie mieć czasu na wpisanie tak krótkiego posta. A tu ani słowa, udajemy że nic się nie stało.


Chyba zaraz założę jednak do tego osobny temat...
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline