Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2013, 23:32   #10
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
W regulaminie jest następujący punkt:

Czy nagminne niestosowanie znaków diaktrycznych, przestankowych i łamanie zasad gramatyki nie zasługuje na bana?
Zasady i regulamin obowiązują chyba wszystkich? Tak, czy nie?
Ekhm, tu ci mogę powiedzieć, że zdarzyło mi się napisać post nie zacząwszy go dużą literą i nie zakończywszy kropką, a jedynie pisząc jedną myśl na jedną linijkę ... zasłużyłam tym samym na ostrzeżenie. Secutor natomiast został zbanowany za to jak pisze (i bardzo dobrze ... bo pisze straszliwie),
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline