Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2013, 23:08   #24
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
- A gdzie twoje wsparcie? - zapytał wskazując fotel. Sam siedział z tabletem i czytał jakąś książkę. W szklance przed sobą miał wodę, a przed fotelem, który wskazał była lekko oszroniona butelka i szklanka. - A poważnie to ucieszyłbym się, gdybyś przyjechała z małym oddziałem. Z drugiej strony lepiej naszemu znajomemu nie dostarczać marionetek. Spotkałem naszego wroga. Miły facet, ma klasę, dobry garnitur i niezłego stylistę. - Tu głos mu się zmienił na twardszy - Ma też cholernie dużo umiejętności, bo wykończył całą ochronę mojego informatora, z nim samym, nie plamiąc garnituru krwią. Ma także duży tupet, bo zaprosił mnie i ciebie do siebie do domu, na rozmowę biznesową. Gdyby przyszedł do mnie wcześniej i zaproponował interesy może byśmy się dogadali. Zwłaszcza gdyby zamiast DarkNighta załatwił Marco Polo. Obecnie zamierzam skórwiela zabić. Jest tylko jeden problem, po naszym pierwszym spotkaniu chyba posunąłem się za daleko. Koleś zwiał, ale nie bardzo wiem jak i kiedy. Co znaczy, że albo był tam jako iluzja, a to bardzo nie dobrze, bo nie wiemy jak wygląda, albo potrafi przewidzieć atak. Tak czy tak potrzebuje pomocy. - Zakończył.
 
deMaus jest offline