Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2013, 08:39   #25
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
Willy z zaciekawieniem przysłuchiwała się Tomasowi. Nowe fakty bardzo ją zaintrygowały. Najwidoczniej mieli do czynienia z kimś więcej niż byle świrem czy nawet mutantem.

-Jeśli chodzi o moje informację, to głównie wiem, że lokalna policja nie ogarnia tego wszystkiego i facet ma ich raczej w garści dzięki swoim zdolnościom. Poza tym dostałam cynk, że ciała znalezione w tej masakrze z przed kilku dni miały rany odpowiadające tym które zadaliśmy tym opętańcom z metra. Miały ślady po kulach kalibru mojego MP5 i Deserta, a do tego rany jak po rozgrzanych prętach-Jones spuściła wzrok na nadgarstki Tomasa-Łatwo się domyślić, że raczej nie cięto ich nagrzanym metalem. Wcześniej myślałam, że to jakaś prowokacja, że ktoś nas próbuje ogłupić. Jednak po tym co teraz powiedziałeś, zaczynam wątpić by chodziło o zwykłą, ludzką manipulację. Najwidoczniej facet ma naprawdę sporo niezwykłych zdolności. Trzeba będzie bardzo uważać. Z mojej strony proponuje byś Ty się z nim spotkał, a ja będę Cię asekurować z mojej sniperki z jakiegoś sąsiedniego wzgórza, czy dachu. Na dystans więcej zdziałam niż bezpośrednio na miejscu. Może udało by się go sprzątnąć zanim by się w ogóle zorientował. Osobiście nie mam ochoty z nim negocjować. Moja agencja też na pewno wydała by wyrok śmierci na takiego wariata. Co prawda przestrzeżono mnie, że ze wsparcia nici, jednak według protokołu mam wolną rękę jeśli chodzi o anihilację takich pojebów. Jeśli pasuje Ci taki plan to możemy ruszać.

Willy uśmiechnęła się pod nosem, poprawiając deserta. Czekała na odpowiedź mężczyzny z wyraźnym zniecierpliwieniem. Widać było, że myśl o akcji silnie ją ekscytuje i nakręca.
 

Ostatnio edytowane przez ElaOP : 04-03-2013 o 08:42. Powód: literówki
ElaOP jest offline