Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2013, 09:48   #27
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
-Ehh w porządku...co prawda pewnie dała bym radę trafić nawet przez ścianę, celując za pomocą wzoru skąd słyszę myśli celu, jednak argument, że może być to członek jakiejś organizacji jest dosyć przekonujący. Szczerze mam po prostu trochę dość tego miasta i liczyłam na to, że uda mi się zakończyć tą sprawę jak najszybciej. Cóż w takim razie, biorę ze sobą MP5 pod kurtkę i spotkamy się z nim twarzą w twarz. Może uda mi się przeskanować jego umysł i się czegoś dowiedzieć.

Willy wolała o tym nie wspominać, jednak przeczuwała, że po tym co spotkało ich w metrze, nie będzie miała szans z tak silnym master mindem. Do tego myśl, że ktoś mógłby zapanować nad jej umysłem, tak jak ona to robi swoim celom, był dla niej strasznie przerażający. Nie pozwoliła sobie jednak na okazywanie strachu.

-Jeśli taki jest plan to możemy ruszać. W razie czego mam nadzieję, że uda nam się stamtąd wydostać
 
ElaOP jest offline