Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2007, 22:31   #1
Sheol
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Czy CyberPunk umiera??

Co się stało, punki? Kiedyś było nas tylu, a teraz co? Wszyscy siedzą z Krasnalkami i szczęśliwymi Elfikami i kwiatki, cholera, zbierają! W korpów się zmieniliście, czy jak? Zapomnieliście już jak wygląda prawdziwe życie? Co jest do jasnej? Po cholerę Ci ten miecz? Wsadź se w d... ten kawał złomu. Monokrystalika sobie kup, jeśli chcesz grać twardziela. A i tak, radzę Ci dobrze, przypomnij sobie jak wygląda Strefa i kup porządnego Colta. Albo lepiej Malloriana. Szlag mnie trafia, jak was widzę w tych kolczugach. Po kiego wam to grzyba? Lepiej zobaczcie jaką kurtałę z jednego korporacyjnego solosa ściągnąłem! Zapędził się frajer do strefy i go z Czaszkami wypłaszczyliśmy. Co? Że wygląda na skórkę? Hehehe, kevlar osiemnastka mój drogi. No, chłopaki i dziewczynki, bo zaraz pomyślę że w tych śmiesznych ciuszkach, to się na jakiś bal przebierańców do Arasaki wybieracie. Pakujcie gitary, wzmacniacze i giwery, idziemy dać czadu! Janek, przestań nawijać te smęty o paladynach, zrzucaj ten złom i daj mi szluga. Jakiś dzieciak na trzydziestej siódmej wyrwał mi paczkę z ręki i poleciał w zaułek. Nie chciało mi się go szukać. Co? Nie masz peta? Rzuciłeś?! No jak dziadka Gibsona kocham, co się z wami stało!? Może jeszcze mi powiecie, że Sylwia usunęła sobie cyberłapę?

Dlaczego CyberPunk traci popularność?
 
  Odpowiedź z Cytowaniem