Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2013, 12:56   #1
Thragri
 
Reputacja: 1 Thragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwuThragri jest godny podziwu
Broń dla Zabójcy

Witam wszystkich jestem tutaj nowy. Od bardzo dawna ze znajomymi zarywamy nocki żeby pograć w drugą edycje młotka. Jeden z graczy gra Zabójcą (aktualnie Smoków) jest to jedyny bohater, który gra od samego początku, przeszedł dosyć trudną drogę: blizny, obłęd, amputację nogi, hektolitry utraconej krwi, utrata zwierzaka (niedźwiedzia) i runicznego topora wykutego przez jego wuja - jedynego żywego (już martwego) członka rodziny i wiele innych. Chciałem go nagrodzić dwoma bliźniaczymi toporami z gromrilu (miały by ukryte właściwości przy używaniu obu). Wiem, że nie za długo pogra tą postacią (za wyczyny spotka go w końcu długo oczekiwana tragiczna lecz chwalebna śmierć i dowie się o nich cały stary świat) ;D jednak musi w jakiś sposób stracić jedyną broń która mu została i odnaleźć nową. Boję się, że inni gracze mogą mieć za złe, że nic nie dostali, patrząc na to, że w drużynie jest drugi krasnolud. Może ktoś z was ma jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?
 

Ostatnio edytowane przez Thragri : 06-03-2013 o 12:58.
Thragri jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem