Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2007, 11:39   #5
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
CyberPunk nigdy nie umrze! Tak jak nigdy nie osiwieje moja ruda sierść na tyłku!
Terapie uczłowieczania przeszłam już dwa razy i choć nie tańczę już na rurze w Night City, wciąż Wyglądam pięknie i zmysłowo. Teraz mam swój Klub Cats Paw i obsługuje wszystkie podupadające Korporacje w mieście.
Czasem przyczyniam się do ich upadku... Handel informacjami to coś na czym się znam, ale wiesz... mówię to w tajemnicy, bo przystojniaczek z ciebie...
Moje kociaki to istne skarbeńki, zobacz tylko te ich implanty. Władowałam w to tyle credytów, że wciąż nie wierze, ale opłacało się. One mnie kochają jak matkę. Wysyłam je nawet na Prywatne Bankiety wysoko postawionych Koproracyjnych świń. Wiesz, nie powiem ci kogo dokładnie, ale ich śmierdzące ryje zobaczysz w multimediach. Tak, chwale się! A co? Tyle się już lat przeżyło, że skromność nie popłaca. Choć zdarzały się zamachy na moje kocie życie... oj dawne czasy. Tortury w Strefie.... miałam takiego kochanka, wredny koleś, skończył... no wiesz, bez interesu. Może sobie coś wstawił na to miejsce, ale to już nie to! Raz ogon straciłam, mój ukochany puszysty ogonek... musiałam robić na zamówienie. Mówię ci, dużo się przeżyło i jeszcze sporo przede mną!
A teraz spadaj, mam pracę. Widzisz tego gościa? Biedaczek, już jest trupem, Biotechnika postawiła na nim krzyżyk. Przyszedł wydać ostatnią kasę...
No, sio mi stąd szujo! Trzymaj się!
 
Rhamona jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem