Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2013, 22:17   #1
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Wanted: Dobre teksty w sieci

Sprawa jest taka - szukam sobie rozrywki w internetach, ale ze względu na specyfikę mojego dostępu (cobądź powolny net z komóry), chodzi mi głównie o teksty. Być może są inni, podobni mnie poszukiwacze, wtedy temat ten stanie się źródłem i dla nich.

Wymienię przykład i pewien ideał - natrafiłem w temacie "funny stafik"(?) na link do "paskudy komentują" na wordpressie.
Pomijając już jakość prezentowanego materiału (każdy przecież ocenia wedle swego gustu), jest świetny od strony technicznej ponieważ:
- ma wersję strony "mobile"
- strona jest dość prosta, więc dobrze mi się wyświetla (nawet gdybym przerzucił na wersję klasyczną)
- tekst stanowi podstawę zawartości (uzupełnianą obrazkami, ale akurat w takiej proporcji, że mi to wręcz odpowiada)

Inne zalety, mniej ważne, to:
- humorystyczny
- składa się ze względnie krótkich, niezwiązanych ze sobą wpisów

Jedyna wada - występujące czasami filmiki bądź muzyka.


No, to chyba dość jasno określa profil moich poszukiwań. Nie skreślam bynajmniej poważniejszych tekstów, stanowiących jakąś dłuższą całość, jednak nie spodziewam się wśród nich wielu trafnych poleceń (gdyby o to chodziło, to pewnie bym czytywał sesje na forum. Chociaż porządne opowiadania...). Ale podawajcie wszystko co dobre (w zasadzie najlepiej żeby było conajmniej świetne), zawsze mogę spojrzeć. Nie ma się co zastanawiać, czy przypadkiem czegoś już nie znam - wątpliwe. Nawet z FB nie korzystam...

Ponieważ któryś tam punkcik regulaminu zabrania chyba bezpośrednio linkować, wystarczy mi jeśli będzie podany tytuł, albo fraza jakaś - wyszukam sobie. Parę słów opisu zawartości też byłoby niegłupie.

Edit w punktach:
1. Z tym linkowaniem to coś mi się myślenie zwiesiło - wrzucajcie linki!
2. Nie szukam bynajmniej tylko klonów przykładowych paskud - podawajcie wszystko, co ciekawej treści i co lubicie czytać! Jeśli już nie mnie się przyda, to może kto inny skorzysta.
3. Jeśli ktoś chciałby przeprowadzić w temacie poszukiwania o podobnym spektrum, to zapraszam!
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 14-03-2013 o 12:51.
Someirhle jest offline