Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2013, 09:26   #9
Mira
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 24802 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Rekrutacja u Offcy!


Siostra, czego nic sie nie chwaliłaś?! Przecie ja tu nie zaglądam i mogłam przegapić. Nie chcesz mnie, tak? Chciałaś się prześlizgnąć, tak? Cichaczem wszystko zrobić. Nie ma! Mira się zgłasza i... już. <przytup> (najwyżej się zwolnię z roboty, żeby posty w sesjach pisać)

Pytanie tylko jedno mam: Czy oczekujesz postaci białej i czarnej, czy dopuszczasz odcienie szarości? Np. bohater, który sam ma siebie dosyć za swoje dobre uczynki, bo wie, że zwykle dostaje potem w tyłek od życia za wychylanie się? Gdzie decyzja o próbie ocalenia kłamcy była raczej odruchem niż heroicznym zrywem.

Jestem zainteresowana postacią bohatera. Prosta kalkulacja: pewnie więcej zgłoszeń będzie na kłamcę, a i to ciekawe może być: zła gamera odgrywająca dobrą samarytankę. Hyhy jak z Basią u Kitsa. Większe wyzwanie!
 
__________________
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic...

Ostatnio edytowane przez Mira : 15-03-2013 o 10:13.
Mira jest offline