Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2013, 14:53   #4
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Osobiście poleciłbym Warmłotka, dlaczego? Bo jednak jest to najprostszy system, dark fantasty. Bez problemu można przejść z niego w kierunku cp2020 czy świata mroku jak i high-fantasty Ale to takie moje zdanie w sumie Z plusów należy nadmienić, że nie ma munchkinostwa tam, nie ma jako-takich przepaków i łatwo zrobić sesję dla naukowców, wojowników z magami, którzy zarzynają gobliny... Albo i jakieś śledztwa itp.

Gdy się znudzi, można przejść dalej i poszukać kolejnych systemów jak Świat Mroku własnie czy DeDeki czy inny Shadowrun

A i odradzałbym mechaniki robione przez entuzjastów. Z doświadczenia wiem, że pomysłowość graczy nie zna granic, a czasem trzeba kombinować "na co właściwie rzucać"...a doświadczenie może wtedy pomóc Tyle ode mnie
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem