Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2013, 12:14   #3
Cybvep
 
Cybvep's Avatar
 
Reputacja: 1 Cybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwu
Witam,

Na wstępie wypada się przedstawić, ponieważ to mój pierwszy post na forum. Będzie krótko: Cybvep, student .

Od dłuższego czasu "krążę" po tym forum szukającej jakiejś sesji, której odpowiadałaby mi klimatycznie i nie irytowała zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi. Ta zapowiada się interesująco i z chęcią bym wziął w niej udział, jeżeli MG mnie przyjmie, ale wolałbym najpierw rozwiać parę wątpliwości:

1. Czy w rekrutacji obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy"? Wolałbym nie, bo lepiej dla sesji, gdy znajdzie się w niej mniej ludzi z przypadku, ale to przecież decyzja MG. Na wszelki wypadek "zaklepuję" jedną pozycję - chciałbym grać najemnikiem.

2. Bardzo, bardzo ważna kwestia - czy używamy Google Doca, GG lub czegoś podobnego? Nie będę ukrywał, że, ugh, nie należę do fanów stosowania takich rozwiązań. Nie przesadzajmy - dla kogoś, kto często przesiaduje w necie, 3-5 dni to sporo czasu na odpowiedź i to nawet przy napiętym planie - starczy tylko przestać marnować czas na jakieś pierdoły. Google Doc to jednak inna bajka - wymaga koordynacji i znacznie szybszych odpowiedzi, frustruje, gdy ktoś się spóźnia itp. Moim zdaniem najlepiej by było, gdyby wszystko odbywało się tylko przez forum i ew. przez fabularne PMy MG w uzasadnionych sytuacjach. Wtedy całość będzie też bardziej czytelna.

3. Czy wymagasz dużego doświadczenia sesyjnego? Nie będę ściemniał i od razu napiszę, że w PBFy pogrywałem rzadko, ale myślę, że poradzę sobie z odgrywaniem postaci i będę w stanie zachować dobre tempo postowania. Wydaje mi się też, że przyzwoicie posługuję się językiem polskim.

4. Jak odnosisz się do "przetrawiania" Twoich postów i długich monologów wewnętrznych? Przeglądałem różne sesje na tym forum i dochodzę do wniosku, że ten problem dotyczy wielu graczy, a niektórzy MG najwyraźniej to tolerują. Nie mam nic przeciwko ścianom tekstu (PS:Torment był grą, która wypaczyła mi dzieciństwo - od tamtej pory jestem przekonany, że już nigdy nie zagram w coś równie dobrego), ale na macki Latającego Potwora Spaghetti, jeżeli połowa każdego posta to po prostu "przeżywanie" posta MG, to jakoś tak od razu odechciewa się ochoty do grania. Trudno się coś takiego czyta, po prostu.
 

Ostatnio edytowane przez Cybvep : 16-03-2013 o 12:17.
Cybvep jest offline