Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2013, 12:29   #4
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
1. Zdecydowanie nie, obowiązuje konkurs kart, wyniki ogłaszane są po zakończeniu sesji.
2. Niestety, google doc, choć nielubiany również przeze mnie, będzie czasami wykorzystywany. To mimo wszystko najlepsza metoda na dogadanie czegoś większą grupą- lepsza niż wielokrotne PW. Nie będzie jednak nadużywany i mogę z całą pewnością zapewnić, że sesja będzie rozgrywana na forum. Nie "zboczy" nagle na doca, bo ja bym też tego nie zniósł.
3. Nie wymagam wielkiego doświadczenia. To jak napiszesz kartę postaci pokaże mi, czy "się nadajesz". Inaczej w końcu nie mogę Cię ocenić.
4. Przeżywanie czasami jest dobre. Ja preferuję grę do przodu. Ale zerknij sobie na mój profil i na moje sesje. W tej sesji będę wymagał postów dłuższych niż kilka linijek, a takie kilka linijek to dla wielu osób definicja "szybkiej gry bez monologów wewnętrznych". Otóż tak nie jest.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline