Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2013, 23:27   #1
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Anima - pomoc przy tworzeniu postaci.

No dobra, trochę skłamałem w temacie - potrzebuję nie tyle pomocy, co kogoś kto zrobi postać za mnie. Wygląda to tak, że mam grać za jaki tydzień sesję Animy, a ja tego piernika nie kojarzę, a podręcznika akurat nie mogę pożyczyć. Wy, którzy znacie system, wiecie, że tam postaci mechanicznie się nie tworzy jak gdzie indziej - to raczej poród z komplikacjami jest. Wiem po sobie, bo raz już próbowałem (przez jakieś parę godzin).
Gdyby więc znalazł się ktoś, kto potrafi stworzyć porządną postać do Animy w te, powiedzmy, pół godziny i skłonny byłby je dla mnie poświęcić, to byłoby miło. Nie obrażę się też, jeśli jakiś inny ktoś zawoła "Let me google it for you!" i sypnie linkami, sam próbowałem i jakoś mi nie wyszło.

Czego potrzebuję:
Shadow, człowiek, mechanicznie koks, tylko na podstawowym podręczniku. Stosunkowo szybko, bo sam mam limit czasu.

Zdaje się, że jest jakaś lepsza rasa do tego, ale tu już się moja dusza rpgowca odzywa - lubię grać ludźmi. Koksa potrzebuję, żeby być w stanie kontrolować pewnego kłopotliwego gracza - chodzi o to, żeby nie było bójek, bo mogą się okazać niezdrowe.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem