Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2013, 14:33   #4
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Jestem leniwy, poczekam na twoją recenzję

edit: No dobra, uczciwie liznąłem z wierzcha. Dalej już nie muszę, bo od razu wykręciło mi mordę. System do grania aniołami i natchnionymi w wielkiej batalii dobra ze złem. Nawet te inne istoty nadnaturalne i upadli mi tego nie uratują, jak tylko przypomnę sobie fundament świata gry, to mi się od razu zrobi niedobrze. Oczywiście anioły mają też poboczne wątki i historie, np romanse... I pobłyskują anielsko i tajemniczo w tytanicznych nocnych walkach na dachach miast. Nie, dość, bo wydrapię sobie oczy.

Zabawne jest to, że w zakładce świat gry - mają opis świata gry, za to w zakładce system - opis świata gry.

W każdym razie starego Woda mi to nie zastąpi. No chyba, że mechanika jest warta żmudnego przystosowywania pod inny setting. Nie wiem, bo nic o niej nie ma.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem