Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2013, 13:12   #6
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
piotrek.ghost: najlepiej na podstawie Mrocznych Wieków. Maskarady tylko w ostateczności, jeżeli nie masz jak użyć wyżej wymienionych.

Aeshadiv: ten ,,koleś" ma około dziewiątego pokolenia. Ledwie ,,kolesia" kojarzycie, wiecie, że to taki stuknięty arystokrata, który we wszystkich widzi swoich wrogów. Francuz. Co do klanu, nie wiecie - niektórzy zakładają, że to Tzimisce, inni stawiają na Toreadora bądź Ventrue, co złośliwsi sugerują, że jest Malkavianem. On sam nie mówi nic na ten temat. Nie jest jeszcze zbyt stary, ale już teraz dość utalentowany, a niebezpieczny głównie przez swoje znajomości wśród niekiedy bardzo dziwnych osób...

Taki szczególik: ów Laideur poprzysiągł zemstę pewnemu anonimowemu Gangrelowi, który podpadł mu próbami jakiegoś ułożenia się z miejscowymi Garou. Łatwo mu podpaść jakąkolwiek sugestią obrony tego Gangrela lub byciem nim, więc jak ktoś ma ochotę...

Obecnie mam kartę postaci od Aeshadiva (mam parę uwag, ale to potem) i praktycznie gotową, którą nadesłał mi Ustronie.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.

Ostatnio edytowane przez Irregular : 22-03-2013 o 13:24.
Irregular jest offline