Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2007, 19:02   #104
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- To mi się zupełnie nie podoba. Wczoraj chyba słyszałem płacz, choć nie wiem, skąd i czyj. Takeda nie wrócił na noc do pokoju, a przecież nie minął by mnie, bo byłem tam pierwszy. I jeszcze te sny... - Jeremy wpatrywał się tępo w blat stołu. Wypite zeszłego wieczoru piwo, sny oraz zniknięcie Takedy to za dużo by jeszcze fajny chłopak, jakim niewątpliwie był Jeremy, pozostał dłużej takim. Teraz jest czas na pragmatycznego i innego Jeremy`ego.
- Chris - powiedział chłopak. - Spójrz na to.
Jeremy podał Chrisowi karteczkę, którą wczoraj dostał z maszyny.
- I spójrz na odwrocie...- przełknął ślinę. Spojrzał na Kate, jak wychodzi i zaczyna zrywać plakaty. Coś dziwnego było w tej czynności, coś nienaturalnego.
- Nie wiem, jak wy, ale ja idę szukać ipoda. Gdzieś musi być do jasnej cholery. Ktoś chętny?
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline