Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2013, 22:41   #5
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Nie jestem jakąś wielką fanką rpg, praktycznie nie grywam w realu, ale uznałam, że może to być nośne dla dzieci.

Syn trafił pierwszy raz na konwent, jak miał 6 i pół roku - interesował się wtedy głównie Gwiezdnymi Wojnami w wersji Clone Wars. Spędził na konwencie 3 dni - łaził wszędzie, podglądał, jak inni grają, próbował planszówek, bawił się mieczami, symulatorami. O 22, po moim LARPie, spodziewałam się, ze znajdę go śpiącego na jakimś stole - ale on obserwował dnd i był zły, że mamy iść.

Od tamtego czasu co rok bywał na Avangardzie, nasiąkając atmosferą. Obserwuje, coraz częściej jest zapraszany do rozgrywek, jest bystry, szybko łapie, dobrze liczy. Na razie bardziej interesują go sporty, ale pewnie kiedyś pojedzie na jakiś obóz RPG - jak będzie chciał. Tam może go nauczą go mechaniki

Uczy się obserwując. Rok temu wracając z obozu grał z chłopakami w autokarze w rpg. Czy wsiąknie? Kto go tam wie.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem