Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2013, 15:15   #1
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Wakacje RPG dla dorosłych

Mam ostatnio niedobór grania w RPG, ale praca i rodzina nie daje możliwości wykrojenia więcej czasu.
Wakacje, a raczej urlop chciałbym też spędzić z żoną i dzieckiem, więc wiele czasu na sesje nie będę miał.

Z żalem patrzę na ofertę Orionu i innych biur, które organizują obozy RPG, gdzie górna granica wieku jest 18-19lat.

Odkryłem, że w naszym kraju nie ma oferty dla dorosłych. Wyjazdu do dobrego hotelu, gdzie były by atrakcje dla całej rodziny (w tym nie zainteresowanej fantastyką i sf).

Stąd (mają papiery opiekuna i kierownika kolonii) zacząłem badać rynek.


Pytanie proste.

Ile osób było by zainteresowanych wyjazdem na zasadzie.
Hotel 4* (lub więcej)
All Inclusive
Region Grecja/Bułgaria/Wyspy Kanaryjskie
Przelot samolotem
Cena w okolicach 2000 - 2500zł/os

Wyjazd rodzinny, tz. Ja mam żonę i dziecko niezainteresowane RPG, więc jak ty masz dziewczynę/żonę/męża również niezainteresowanego to oni sobie poplażują, popływają itp. a my wieczorami lub w czasie upałów i sjesty możemy pograć.



Ja od razu powiem, że mnie nie interesuje wyjazd do kwater, jazda samochodem/autokarem, brak All Inclusive. Urlop to dla mnie czas bezwzględnego lenistwa.
 
deMaus jest offline