Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2013, 12:05   #3
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie <zdejmuje buty przed wejściem>

O ile ktoś mnie nie wyprzedzi podczas pisania, będę tym pierwszym [edit]Nie wyszło
Nie będę przeczył sam sobie. Neuroshima jest brutalna grą pozbawioną skrupułów, jednak zawsze trafiają się wyjątki. Bardzo lubię kiedy gracze z przekichanej sytuacji robią sobie żarty, rozluźniają tak zazwyczaj napięcie przed akcją.

Preferuję prowadzenie w różnych klimatach, byle zaskoczyć swoich graczy. Raz akcja, później horror, sesja w niewoli gildii niewolniczej. Sesje przy piwku też się zdarzają. Siedzą w jakimś barze albo kasynie w Vegas i przepiją ciężko zarobione gamble bawiąc się w najlepsze. Przynajmniej dopóki zły MG nie napuści potworów na lokal.

MOLOCH, lubię jego klimat. traktuje go jak tajemniczą wisienkę na torcie. Jeśli są maszyny w okolicy, to "wiedz że coś się dzieje". W okolicy jest masa trupów i maszyny, to "wiedz że coś się stało". Szczególnie dobre jest jeśli działania Bestii nie są czysto destruktywne, tylko dają do myślenia.

Ulubione klimaty: Horrory - zarówno z ludźmi, maszynami lub mutantami w roli głównego straszydła. Bójki z gangami. Eksploracje opuszczonych miast/schronów. Odkrywanie nowo-powstałych cywilizacji po wojnie.

Nie znoszę: klimatu... ehh.. em.. nie wiem. Wszystko w odpowiedni sposób zaserwowane jest dobre
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P

Ostatnio edytowane przez Neoworld : 27-03-2013 o 12:09. Powód: Bo mnie wyprzedził taki jeden... ;P
Neoworld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem