Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 00:09   #4
Mii
 
Mii's Avatar
 
Reputacja: 1 Mii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputację
Tekst może delikatnie [+16]
Moja ulubiona postać to.. kobieta lekkich obyczajów. Imion oczywiście wiele, mnóstwo kryptonimów. Taka prostytutka, to specyficzny osobnik, ale raczej nie łatwo go prowadzić.

Oczywiście dosyć trudna przeszłość, czasem w grze wychodzi czasem nie. Chociaż zdarzyły się sesje, że zawód to czysty wybór. A nawet zarobkowe hobby. Zawsze staram się taką postać trochę przebarwić - zrobić z niej mocną dziewuchę, którą życie nauczyło kiedy zamknąć oczy i nie zwracać uwagę na to, co i jakiego zapachu trzyma się akurat w ustach.
Czasem interes się kręcił - czasem nie. To zależało od klimatu. Kiedy akcja działa się w mieście, to dziewucha była górą - wszystkich znała, faceci raczej lecieli na jej urok. No i wiedziała doskonale czym i kogo przekupić, żeby osiągnąć cel. Gorzej, gdy trafiła na pustkowie - tam już jej wpływy nie dochodziły, a umiejętności w strzelaniu i dźwiganiu ekwipunku raczej nie posiadała.
Kiedyś prowadziłam też dziewuszkę, którą życie źle potraktowało i w kwestii zawodu nie miała wyboru. To była urokliwa postać i wspominam ją z ogromnym sentymentem, dopiero wchodziła w "czerwony biznes" i z każdym dniem gry, stawała się coraz twardsza. Mimo wszystko często się rozklejała, była raczej życiową ciamajdą i jak ktoś kogoś gdzieś wykorzystywał, to wszyscy ją. Strasznie mną ta postać poruszyła, chociaż grało się naprawdę trudno - wiadomo przecież, że każdy chce wygrywać. Tej się akurat nie udało i zginęła dość banalnie - zeżarta przez psa, którego miała nadzieję oswoić.

To mój ulubiony, dość często przeze mnie wykorzystywany obraz postaci. Dlatego może nie będę wgłębiać się w szczegóły
 

Ostatnio edytowane przez Mii : 02-04-2013 o 00:19.
Mii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem