Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2013, 22:42   #1
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
[komentarze] Zagubieni w XXI wieku

Na wstępie już oficjalnie witam Was w sesji i przepraszam, że trochę później, niż zapowiadałam, ale miałam parę drobnych problemów technicznych. No nic. Pierwszy post jest, sytuacja niezbyt skomplikowana, więc czekam na odpisy.

Trzeba też określić parę technicznych stron sesji:
- Ponownie przypominam, że termin odpisu to 3-4 dni. Jak ktoś wie, że z jakiegoś powodu nie będzie mógł odpisać i przegapi jakąś kolejkę, to miło by było, gdyby wcześniej uprzedził, podając też, co ma robić postać (np. po prostu iść za resztą grupy czy wrócić do kryjówki, jeśli oczywiście jakąś sobie znajdziecie). Jeżeli z jakiegoś powodu będę miała znacząco spóźnić się ze swoim odpisem, też oczywiście Was o tym uprzedzę.
- Myślę, że wygodnie będzie, jeśli w postach myśli postaci będą w cudzysłowach i kursywą, a dialogi od pauz i też kursywą. Łatwiej będzie je odróżnić od reszty tekstu.

Więcej nic ważnego nie przychodzi mi chwilowo na myśl.

Wasze karty są jeszcze chwilowo w sesji nieuzupełnione - nie wiem, czy zdążę to dzisiaj zrobić, w każdym razie awatary możecie już wrzucać.

O ile czegoś nie pomyliłam, wszystkie postacie poza Francescą i Gaborem, zanim trafiły do trumien, przebywały przez jakiś czas w okolicy lub nawet w towarzystwie Laideura. Proszę więc o krótkie przedstawienie tychże postaci, żebyście coś o sobie kojarzyli - w tych okolicach wśród wampirów plotki o nowych przybyszach rozchodziły się błyskawicznie, powinniście słyszeć choć kilka słów na temat innych towarzyszy niedoli. Żeby było prościej, krótko przedstawię jegomościa w ósmej trumnie: arabski naukowiec (albo raczej jego średniowieczny odpowiednik), Kapadocjanin, który odwiedzał tę okolicę przejazdem w drodze do Francji i zabawiał tu już z tydzień. Nabawił się opinii nieszkodliwego, choć ciągnęły się za nim pogłoski dotyczące jakichś dziwnych eksperymentów z trupami...

Innymi słowy, trochę o tym, co można było wywnioskować o Waszych postaciach na podstawie ich zachowania i tego, co mówiły o sobie.

Jeszcze raz witam w sesji.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline