Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2013, 22:50   #10
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Improwizuj! Nic tak nie zbija z tropu graczy jak pewny siebie MG który nagle otwiera książkę i jak nigdy nic czyta w "bardzo dziwnym języku". Idealne na odtwarzanie różnych rytuałów, formułek magicznych, języków tajemnych, czy innych nadnaturalnych. Inna tonacja i inne zlepki na inną okazję!

Nie widzę sensu w używaniu istniejącego ani fikcyjnego języka skoro można coś wymyślić na poczekaniu, ale rozumiem, że dla każdego inna trucizna
Choć jak zauważył Aschaar węgierski jest dobrym wyborem. Dane mi było słyszeć live... nic nie da się zrozumieć. Nałożyć tylko bardziej charcząco-syczącą tonacje i jak miód - demoniczny.

Swoją drogą, skrypty bardzo dobre. Jestem pewny, że przydadzą mi się na sesjach, każdy z osobna ]:>
 
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem