Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2013, 00:23   #8
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
No to zaczęliśmy. Nie zatrzymywałem posta wcześniej, jako, że macie ciągły kontakt ze zleceniodawcą.
Nie opisywałem też postaci, więc w pierwszych postach proszę zawrzeć opis wyglądu, zwłaszcza obecnego stroju i wyposażenia. Oczywiście specjalistki opisują postaci w pełni.

Na początek czas do następnego piątku (12.04) włącznie.

Do wydarzeń z posta można oczywiście wracać, macie okazję się poznać, pogadać. Poznać zwłaszcza postaci Efci i Kanny. Można też dopytywać o szczegóły poprzez komputer czyli mnie.

Jeszcze jedna ważna sprawa, o której nie wspomniałem w pierwszym poście komentarzy. Za brak jednego odpisu i brak powiadomienia dostaje się żółtą kartkę. Za drugi zwykle dziękuję za grę. Za zgłoszony brak posta nie gryzę, chyba, że pojawia się to nagminnie.

Jeszcze raz miłej gry.

Aha. Pamiętajcie o uzupełnieniu mechaniki i ekwipunku w swoich kartach. Chciałbym, by były tam do końca pierwszej kolejki. Jak ktoś potrzebuje coś dodatkowego czy jeszcze coś ze mną obgadać to jak zwykle służę pomocą.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead

Ostatnio edytowane przez Sekal : 06-04-2013 o 11:16.
Sekal jest offline