Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2013, 21:04   #6
Ustronie
 
Ustronie's Avatar
 
Reputacja: 1 Ustronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znany
Myślę, że przynajmniej na początku przydałby się google doc. Zakładam, że wszyscy mniej więcej w tym samym czasie wyjdziemy z trumien. Między postaciami będzie dużo konfuzji, zagubienia i ogólnego WTF?!
Obgadanie nowej sytuacji z towarzyszami niedoli chyba najlepiej by wyszło właśnie w google docu, gdzie można na bieżąco uczestniczyć w dyskusji. Kiedy już wyjdziemy z piwnicy, można będzie dodawać posty normalnie, jeżeli taka będzie wola większości. Jeżeli chodzi o mnie, to wolałbym cały czas korzystać z google doca. Wydaje mi się, że wszelkie interakcje wychodzą dzięki temu dużo sprawniej

EDIT:
Google doc powinien już działać dla wszystkich. Pilnujcie kolorów, żeby było wiadomo kto co pisał : )

https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing
 
__________________
[pseudogłęboki cytat autora, którego nie czytałem żadnej pracy, mający sugerować mój wyrafinowany gust i intelektualizm]

Ostatnio edytowane przez Ustronie : 07-04-2013 o 00:15.
Ustronie jest offline