Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2013, 12:31   #9
Widz
 
Widz's Avatar
 
Reputacja: 1 Widz ma wyłączoną reputację
Yo

Kwestia dowodzenia. Sprawę przemyślałem, warto może, by każdy ze trzy grosze powiedział na ten temat. Nie ma żadnego sensu, byście czekali na mnie ze swoimi postami, nie ma również żadnego wyjaśnienia dla pisania czegoś w stylu "Kane spóźniał się z wydawaniem rozkazów" o ile sam takiego wahania nie zaznaczę. Kiedy uda mi się wrzucać posty to będę wrzucał, ani wcześniej ani później.

Rozwiązania, które widzę, są dwa: gdy potrzeba rozkazów, piszę je tutaj w komentach po poście MG. Typu w danej sytuacji: Shade na zwiad, Kane pilnuje specjalistek, Fox szuka dobrej pozycji do ostrzału, Wig zamyka pochód, wszyscy kierujemy się na północny wschód unikając wzroku nadjeżdżających. W swoim poście rozwijam to dokładniej, dzięki tym kilku słowom możecie za to dać to już u siebie i działać.
Drugie z rozwiązań, to działanie "na czuja". Znają się najemnicy, to można założyć, że również swoje role. W swoich postach, jak wypadną przed moim, działacie jak uważacie, a w razie co mój post prostuje rozkazy i jest najbardziej istotny dla MG przy pisaniu jego posta.

Inaczej musielibyśmy to za każdym razem obgadywać razem czy pisać pw, co nie wiem czy ma sens. Pierwsze rozwiązanie wydaje mi się optymalne, w razie dyskusji i innych pomysłów, wydarzeń pozwala też na szybką reakcję i napisanie ewentualnie czegoś więcej

Pozdro
 
Widz jest offline