Wątek: Gra karciana
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2013, 10:27   #6
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
dlatego było dla mnie jasne od początku, że te 40 kart będzie tylko listą dostępnych kart, jak w onlinówkach, przy robieniu decka, a nie wszystkimi dostępnymi kartami w "pudełku"
Aaaaaa... no to nie było jasne.
Z mojej strony propozycja jest taka - zaproponuj jakieś - przynajmniej - zręby bo póki co to jest to dla mnie zbyt nieoznaczone, aby cokolwiek napisać. Znaczy sensownego napisać.

Jedna tylko uwaga: jeżeli ma to być karcianka to talia musi być ograniczona (kupujesz w końcu talię kart składająca się z określonej ich liczby i rodzaju) chyba, że od samego początku jest to bostowanie własnego decka i zakup pojedyńczych kart (tu z kolei muszą być ściśle określone zasady budowania decka i rozgrywki). W komputerówce można sobie pozwolić na "nieskończone talie", bo nie ma fizycznych kart...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem