Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2013, 17:27   #19
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Ja bym się może i zapisał, ale no właśnie mam pare ale...

Z opisu początkowego mamy kolesia, który przeprowadza zamach na jakimś dziecku... albo to zamach stanu albo koleś poświęcając siebie ratuje świat przed przyszłym naczyniem na jakiegoś demona czy inny syf w tym stylu. Nie mniej fajnie, ale gdzie w tym wszystkim nasza rola jako graczy? O co tak naprawdę będzie chodzić w sesji? Prosiłbym jakiś konkret bo na podstawie danego fragmentu niestety nie jestem w stanie wywnioskować klimatu w jakim będzie sesja. Czy będzie to intryga polityczna, czy będzie to coś w klimatach przygód bardziej epickich, bohaterowie versus jakiś chaotyczny kult? W reszcie czy akcja toczyć się będzie na podmiejskich czy wiejskich peryferiach? Bo ja osobiście nie przepadam za sesjami ulokowanymi w miastach w klimatach intryg politycznych i spisków na szeroką skalę. Dlatego nie chciałbym się zapisać a potem stwierdzić na starcie gry ups to nie dla mnie baj baj.

Mam nadzieję że droga pani mg rozumie mój dylemat i udzieli niezwłocznie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Z góry dziękuję
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline