Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2013, 07:18   #28
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Nie mędrkuj Sanczo, nie mędrkuj.

Tasselhof --> naczynia na demony są przereklamowane, zresztą przerabiałam je ostatnio, a nie lubię się powielać. Zdefiniuj znaczenie słowa "epicko". Jeżeli pytasz czy będzie coś w stylu "prawi i dzielni bohaterowie rżną niczym łany zboża bardzo-złych-panów-chaotów-ku-chwale-Imperatora-i-by-ratować-świat" w rytm np. Position Music - Vendetta...to nie. Staram się unikać takiej epickości, choć walki, oczywiście, przewidywane są...tyle że bardziej brudne niż bohaterskie. Wstęp to opis jednego z wielu.. zdarzeń. Intrygi będą, ale nie jakoś wielce polityczne - od polityki można sparszywieć. Nie, czyny bohaterów nie będą miały jakiegokolwiek wpływu na światową arenę polityczną. Ona gdzieś tam sobie jest i niech tam pozostanie. Rola graczy - rozwiązać problem i przede wszystkim przeżyć, a w jaki sposób i jakimi środkami osiągną cel to już Wasza inwencja.
Lokacje: raczej peryferia, wizyty w miastach możliwe, ale krótkie i niezbyt częste. Nie będzie długoterminowego pierdzenia w karczemne ławy dajmy na to Altdorfu. Już ja sie o to postaram

Mg starała się wytłumaczyć wszystko jak najprościej, ale mimo czwartej kawy dzisiaj nie potrafi zbić poziomu krwi w kofeinie i jej tłumaczenie może być właśnie polityczne...doniosłe, stękające gadanie na wszelkie tematy, skrupulatnie omijające główne problemy debaty

Edit: Jeżeli otrzymam więcej niż te 3-4 KP których koncepcja mnie urzeknie to powiększę grono graczy.
 

Ostatnio edytowane przez Zombianna : 11-04-2013 o 07:22.
Zombianna jest offline