Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2013, 14:59   #30
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Przez epickość mam na myśli nie koniecznie prawych walczących z niekoniecznie złymi. Mogą to być źli ze złymi albo neutralni z dobrymi którzy klepią się po mordach bo weszli jedni drugim w interes lub jedni znaleźli się w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu Nie mniej przez epickość mam na myśli rozmach wydarzenia coś podniosłego lub coś co bohaterowie będą wspominać do kresu swego istnienia

Uspokoiłaś mnie zatem panienko Zombianno i z chęcią powiem że nizioł Tas z chęcią wplącze się w kolejną kabałę tym razem pod twymi skrzydłami. KP prześlę później gdyż muszę je przerobić na profesje drugiego poziomu, pytanie mam zatem jeszcze jedno. Czy to oznacza że z pierwszej profesji możemy wpisać sobie wszystkie rozwinięcia plus jedno z nowej profesji czy jak to jest ?
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline