Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2013, 11:10   #1
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Komentarze - Złoto dla naiwnych

Witajcie. Tak więc, może na początek garść ustaleń i informacji. Pierwszy post będzie w okolicach poniedziałku (ktoś mi Nurglinga do szafy podrzucił i lekko zdycham). Panel graczy postaram się przygotować w ciągu doby, tak żebyście mogli go wypełnić. Proszę, by do poniedziałku każdy uzupełnił swój panel wraz z avatarem (proponuję 200*200). Koniecznie!!!

Na PW dostaniecie info ile dodatkowych PD za KP doliczę, ot taki bonus od MG.

Poniżej kilka kwestii. Każdy ma się opowiedzieć za jedną z opcji. To warunek, bym zaczął postować.

A i każdy może dopisać sobie 5 zk jako zaliczkę, którą dostaliście od Mercuccia.

A teraz garść pytań ?

1. Wolicie sesję strikte mechaniczną, czy bardziej storytelling, gdzie mechanika pojawia się głównie przy final fightach (bossowie) lub przy gracz(e) vs gracz(e)? Jeżeli wybieracie opcję 2, to wtedy oczekuję od graczy, że w danych sytuacjach ich postacie będą zachowywać się adekwatnie do sytuacji (strach, obłęd, szał bitewny). Sami wtedy decydujecie, a ja liczę na wasze wczucie się w postać (nie chciałbym sytuacji: widzicie smoka, a gracze “aa jaszczurka..będzie kebab”).

Rzuty wykonuję ja, w tak zwanym zaciszu domowym, za pomocą pewnej demonetki -


2. Google doc. - używamy, czy totalnie pomijamy? Wasze sugestie.

3. Punkty doświadczenia: rozdaję podczas przygody czy przyznaję wam dopiero po zakończeniu rozdziału?

4. Czas na post: do pięciu dni Wy, ja około 2 dni na odpis. Akceptujecie?

5. Jeżeli komuś coś tam wypadnie, liczę, że sam da mi znać, i że nie będę musiał go ścigać.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline