Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2013, 18:44   #4
Morior
 
Reputacja: 1 Morior nie jest za bardzo znanyMorior nie jest za bardzo znany
Cytat:
Mam prośbę. Może mógłbyś opisać krótko każdego z kapitanów? Nie bankai, tylko krótki opis wyglądu, charakteru?
Jasne, miałem taki plan, żeby gracze poznali ich w trakcie, ale wyszłoby to zbyt chaotycznie i chciałem dodać taką rozpiskę w materiałach do sesji. Jeśli chcesz, to po prostu edytuje niedługo pierwszy post i dodam takie opisy. To może się przydać przy wyborze dywizji, do której chce się należeć.

Cytat:
Witam. "Tasiemca" anime znam, mangi nie czytalam, ale mysle ze z "ogarnieciem" nie bede miala problemow. Postaram sie jeszcze dzis wyskrobac karte postaci.
Liczy się ogólne pojęcie, bo wydarzenia i postaci są mojego autorstwa, więc dokładna znajomość mangi nie jest wymagana. Chociaż bardzo polecam przeczytać, bo najnowszy arc jest jednym z najlepszych w ogóle.

Cytat:
Jest 13 oddziałów, a my mamy sobie znalezc miejsce w jednym z nich. Nie bedzie prosciej z nas "rekrutow" zrobic jednego oddzialu, a Ty na czele jako nasz kapitan? nie chce zmieniac Twojej koncepcji czy cus. To tylko taka sugestia Bedzie to dodatkowa robota, ktora w pewnym czasie moze dac w łeb. Kapitanowie oddziałów maja "humorki" i inne rozkazy. Moga nie chciec puszczac swoich podwladnych w swawole.
Nie widzę problemu, żeby kilka osób było z tej samej dywizji, ale kapitanów już mam dokładnie wymyślonych, więc to raczej odpada. Poza tym chyba lepiej, jak w drużynie będzie większa różnorodność, niektóre dywizje mają swoje specjalne zadania np. 4. czy 12. No i jak widać z tekstu sytuacja w Gotei 13 jest dość napięta.
 
Morior jest offline