Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2013, 21:29   #10
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich graczy - znanych mi i nieznanych i szacownego MG

1. Storytelling z dodatkiem mechaniki vs boss i gracze. ( w ostatnim poście moja postać po przypadkowym zabiciu bandyty porzygała się i wciąż jeszcze nie może dojść do siebie. Pierwsza zabita ludzka osoba na koncie młodego włóczykija ) z tą postacią będzie nieco inaczej, bo już obeznana w walce, ale na stosowne odgrywanie możesz spokojnie liczyć.
2. Doc - używamy, jednak bez przesady. Czasami sesje zawieszają się na docu, czasami bez niego nie potrafią posunąć się naprzód. Jak wyjdzie potrzeba to się skrzykniemy, inaczej odpowiadamy sobie w postach.
Przydatny jak będzie dużo do omówienia i to wspólnie.
3. W trakcie - zwłaszcza jeśli pozwolą na jakieś rozwinięcie choćby statystyki nim się zakończy przygoda.
4. Tak , choć jeśli mogę wtrącić sugestię innym graczom, postarajcie się odpisywać możliwie szybko, oczywiście jak czas i wena pozwoli, ale im szybciej wy odpiszecie tym szybciej post MG, 5 dni nie oznacza, że czekamy na ostatnią chwile - bo tyle mamy danego czasu. Wiem , że różnie bywa, ale to p[o prostu moja prośba, bo znów nie jedna sesja się zwiesiła przez zbyt późne odpisywanie, a jest nas tu sporo graczy.
5. oczywiście - powiedział pewien rolnik wieszając gałki oczne na drzewie
 
Eliasz jest offline