Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2007, 13:54   #9
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Lana

Zarzuciła na tył ciężko opadające na jej ramiona, niebieskie włosy, po czym uśmiechnęła się promiennie. Ta niemiła scenka nie zniechęciła jej.
-Z tego co mówisz wychodzi na to, że tylko jedna osoba otrzyma nagrode, tak? A to oznacza, że całe to przedstawienie jest tak jeden wielki wyścig. Nie raz brałam w takich udział, ale z doświadczenia wiem, że to bezpieczne nie jest. Często dość Łowcy Nagród zabijali siebie nawzajem by tylko zgarnąć kase. - mówiła do całej gromady opowiadając gestykulując to wszystko ruchami dłoni i ciała. Pod koniec przemowy zaśmiała się lekko patrząc na Nathaniela
- Ja nie wiem czy chciałabym walczyć i zabijać was tylko dla nagrody. Nie zabijam tych, którzy na to nie zasłużyli. - poprawiła pasy na biodrach i kładąc na nich ręce w kończącej mowie czekała aż ktoś coś powie. Reakcja na te słowa była dla niej dosć ważna, bo może są jakieś zabijaki wśród tłumu.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline